Blog

W związku z organizacją międzynarodowego festiwalu wina oraz małopolskiego i pogórzańskiego festiwalu kultury, pragniemy państwa poinformować o utrudnieniach komunikacyjnych wokół rynku. Informacja o utrudnieniach w okolicy Rynku w Tuchowie: 2 sierpnia – środa (późny wieczór)Zamknięcie wjazdu na płytę rynku od strony ul. Kościuszki, wydzielenie przestrzeni na płycie rynku pod budowę sceny. 3 sierpnia – czwartekZamknięta część płyty rynku (część parkingu od strony zachodniej).Późnym wieczorem nastąpi zamknięcie miejsc parkingowych wokół rynku od strony zachodniej (pomiędzy ulicą Ogrodową a Sobieskiego). 4 sierpnia – piątekZamknięcie ul. Rynek od strony zachodniej (w godz. popołudniowych). Na tym fragmencie ulicy będą montowane namioty wystawiennicze (pomiędzy ulicą Ogrodową a Sobieskiego). Ruch odbywać się będzie ulicą Ogrodową i Sobieskiego.Zamknięcie miejsc parkingowych przy Domu Kultury w Tuchowie na ul. Chopina.Zamknięcie miejsc parkingowych na ul. Ogrodowej. 5 sierpnia – sobotaZamknięta cała płyta rynku oraz miejsca parkingowe wokół rynku.Od godz. 12:00 do 23:00 – zamknięcie wjazdu na ul. Rynek z ul.…

Read more

Informujemy, że pamiątkowy kieliszek wraz z opaską na rękę sprzedawane będą podczas festiwalu w punkcie usytuowanym w bezpośrednim sąsiedztwie namiotu degustacyjnego w cenie 25 zł. Opaska zapięta na ręce daje możliwość korzystania z namiotu degustacyjnego w ciągu dwóch dni festiwalowych.

Parkingi (lokalizacja, kod google maps, odległość od miejsca festiwalu) Mapa przedstawiająca organizację ruchu w okolicy rynkuoraz objazd w kierunku Buchcic i Łowczowa.

Parkingi (lokalizacja, kod google maps, odległość od miejsca festiwalu) Mapa przedstawiająca organizację ruchu w okolicy rynkuoraz objazd w kierunku Buchcic i Łowczowa. Namiot degustacyjny i sprzedaż kieliszków Informujemy, że pamiątkowy kieliszek wraz z opaską na rękę sprzedawane będą podczas festiwalu w punkcie usytuowanym w bezpośrednim sąsiedztwie namiotu degustacyjnego w cenie 25 zł. Opaska zapięta na ręce daje możliwość korzystania z namiotu degustacyjnego w ciągu dwóch dni festiwalowych.

4/4

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.

View more
Akceptuję