System identyfikacji wizualnej

System Identyfikacji Wizualnej TUCHOVINIFEST to spójny i konsekwentny zestaw reguł i wzorców definiujących tożsamość i wizerunek corocznej imprezy organizowanej przez Gminę Tuchów. Obejmuje on zbiór kluczowych elementów graficznych, symboli i schematów formalnych, które określają identyfikację wizualną tej miejskiej festy. System ten służy do ujednolicenia komunikacji, tworzenia kultury organizacji i wyznaczania jej tożsamości. System Identyfikacji Wizualnej TUCHOVINIFEST standaryzuje zasady użycia logo w komunikacji poprzez zastosowanie jednolitej, spójnej linii graficznej w dopuszczalnych wariantach oraz sposoby jej prezentacji na poszczególnych elementach.

Budowa znaku TUCHOVINIFEST

PALETA CMYK
C:23 M:100 Y:14 K:5

PALETA RBG
R:191 G:34 B:131
#BF2283

PALETA PANTONE
PANTONE 675 C

PALETA CMYK
C:40 M:0 Y:100 K:0

PALETA RBG
R:189 G:217 B:32
#BDD920

PALETA PANTONE
PANTONE 382 C

System Identyfikacji Wizualnej TUCHOVINIFEST zapewnia jednolitość i spójność w użyciu logo poprzez stosowanie jednej, zgodnej linii graficznej w dopuszczalnych wariantach oraz wyznaczenie wytycznych dotyczących prezentacji na poszczególnych elementach. Reguły i schematy graficzne, które zostały opracowane, stanowią wzorzec prezentacji marki na wszystkich poziomach komunikacji. System ten prezentuje kompendium wzorców i elementów graficznych, na podstawie których powinny być projektowane i wdrażane wszystkie elementy komunikacji związane z wydarzeniem TUCHOVINIFEST.

Składniki znaku nie mogą występować osobno i nie mogą być zmieniane. Nie wolno przekształcać znaku, zmieniać jego pozycji, odwracać go, modyfikować czcionki napisu, który stanowi integralną część znaku, ani stosować innej czcionki.

Logo wydarzenia TUCHOVINIFEST nie może być używane bez zgody Urzędu Miejskiego w Tuchowie na produktach promocyjnych. Znaki nie powinny być umieszczane na żadnych materiałach drukowanych, takich jak dokumenty firmowe, wizytówki, plakaty, ulotki czy bilety, bez uzyskania zgody Urzędu Miejskiego. W przypadku uzyskania zgody, znaki powinny być używane zgodnie z instrukcją.

Zasady dotyczące użycia logo umożliwiają tworzenie potrzebnych materiałów i dokumentów. W sytuacjach, które nie zostały uwzględnione w niniejszym opracowaniu, konieczne jest uzyskanie odpowiedniej zgody po wcześniejszej konsultacji.

Do pobrania:

Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka).

Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.

View more
Akceptuję